Кошик
340 відгуків
+380 (96) 719-31-63
+380 (99) 013-62-06
Якісні електротовари по доступних цінах
Трьохфазне реле напруги ZUBR 3F, фото 2
Трьохфазне реле напруги ZUBR 3F, фото 2
Трьохфазне реле напруги ZUBR 3F, фото 2

Трьохфазне реле напруги ZUBR 3F

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Трифазне реле напруги

Реле напруги ZUBR 3F призначене для захисту побутового та промислового обладнання (у тому числі трифазних електродвигунів) від перевищення допустимих меж напруги. Реле діє за принципом відсікача: при настанні аварійної ситуації воно вимикає навантаження.

Пристрій контролює послідовність фаз, а також вимикає навантаження при виникненні їх асиметрії. Час вимкнення навантаження, при цьому, можна регулювати.

Для нормальної роботи реле достатня однієї фазі і нуля. Завдяки цьому реле напруги може вікорістовуватіся як повноцінний однофазний захист. Без нуля реле напруги працювати не буде.

Для керування трифазним обладнанням необхідно застосовувати контактор.

Ефективний контроль і відображення

У меню ви можете вимкнути контроль порядком чергування, а також перекіс фаз, окремо один від одного. Також можливо вимкнути контроль відсутності фаз (доступно тільки при вимкнутому перекосі). У попередніх версіях реле відсутність фазі не вважалась помилкою для використання в однофазному режимі. Тепер ним можна керувати.

Запис аварійних ситуацій в енергонезалежній пам'яті відбувається за їх пріоритетом. Наприклад, якщо в мережі одночасно виникне стрибок напруги та перекіс фаз, то в пам'ять запишеться більш важлива подія — перекіс фаз.

Затримка ввімкнення

Подача навантаження відбувається після закінчення затримки ввімкнення. Ви можете налаштовувати її тривалість від 3 до 600 с, в залежності від типу підключених пристроїв. За замовчуванням встановлена модель затримки, яка враховує тривалість аварійної ситуації, дозволяючи швидше відновити роботу обладнання. Альо ві можете активувати модель затримки, яка розпочне відлік лише після закінчення аварійної ситуації.

Професійна модель вимкнення

Активуйте професійну модель вимкнення навантаження, яка допоможе уникнути частого відключення обладнання. Вимкнення навантаження не буде відбуватись при безпечних за значенням і тривалістю відхиленнях напруги від норми.

Зручність у користуванні

Реле починає відображати на цифровому екрані поточну напругу кожної із фаз відразу після ввімкнення. Якщо напуга знаходиться в установлених межах, пристрій вмикає подачу навантаження, про що буде сигналізувати червоний індикатор. Керування реле відбувається лише трьома кнопками.

Простий монтаж

Реле встановлюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо існує ймовірність потрапляння води на пристрій чи в приміщенні підвищений рівень вологості, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 згідно ДСТУ 14254.

Технічні характеристики ZUBR 3F

Категорія продукції: Реле напруги Струм, А: 5 Спосіб монтажу: На DIN-рейку Кількість фаз: 3 ф. (230/380 Вольт) Термозахист: Немає TrueRMS: Є Проф. затримка відключення: Є Нижня межа напруги: 120-210 В Верхня межа напруги: 220-280 В Номінальна потужність навантаження: 1 000 ВА Час відключення навантаження при зниженні напруги: не більше 1 с (>120 В), не більше 0,04 с (<120 В) Время отключения нагрузки при превышении напряжения: не більше 0,04 с Час затримки включення навантаження: 3-600 с Перекіс (асиметрія) фаз: 10-80 В Час відключення при перекосі фаз: 0-30 с Напруга живлення: 100-420 В Cпоживання струму: не більше 10 мА Маса: 0,15 кг ±10% Габаритні розміри (Ш х В х Г): 52 х 90 х 67 мм Кількість комутацій під навантаженням, не менше: 50 000 циклів Кількість комутацій без навантаження, не менше: 20 000 000 циклів Ступінь захисту за ДСТУ: ІР20 Потужність, ВА: 1 000 - 3 500 Комплект поставки: реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка
Користувальницькі характеристики
Тип пристроюРеле напруги
ЗЗЦМ, Запорізький завод кольорових металівZubr
  • Ціна: 1 304 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner