Кошик
336 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (96) 719-31-63
+380 (99) 013-62-06
Якісні електротовари по доступних цінах
Багатофункціональне реле ZUBR MF2-63 red, фото 2
Багатофункціональне реле ZUBR MF2-63 red, фото 3
Багатофункціональне реле ZUBR MF2-63 red, фото 2
Багатофункціональне реле ZUBR MF2-63 red, фото 2
Багатофункціональне реле ZUBR MF2-63 red, фото 3

Багатофункціональне реле ZUBR MF2-63 red

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Максимальний контроль за трьома параметрами: напруга, струм і потужність

Багатофункціональне реле ZUBR MF2 red має компактний корпус завширшки 2 модулі. Завдяки трьом цифровим екранам, одночасно зображає значення напруги, струму та потужності, що дуже зручно під час контролю всіх параметрів одночасно. У режимі очікування доступна можливість настроювання яскравості екрана. У реле ZUBR MF2 red широкий функціонал, який об'єднав у собі: функції Zubr CV2, контроль за струмом і потужності Zubr MF, а також можливість поглиблених параметрів меж струму.

Висока точність вимірювання напруги та струму завдяки алгоритму TrueRMS

TrueRMS знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, струму та потужності, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. Завдяки цьому алгоритму реле вимкне навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на під'єднані прилади.

Професійна модель вимкнення навантаження

Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимкнення, щоб скоротити кількість вимкнень сучасного обладнання, яке працює стабільно за певних відхилень напруги живлення. Отже, застосування ProModel дає змогу не вимикати обладнання за безпечних за величиною і тривалості відхиленнях напруги. 

В основі створення режиму ProModel лежить крива «ITIC (CBEMA) Curve»:

Швидкість вимкнення навантаження за замовчуванням, і в разі застосування Професійної моделі вимкнення

Захист від перегрівання

Термодатчик усередині корпусу гарантує додаткову безпеку та вимикає навантаження в разі, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °C, екран водночас блимає написом «oht». Після зниження температури нижче ніж 60 °C пристрій увімкне навантаження й відновить роботу.

Якщо захист зрівняє понад 5 разів у течічінні доби, реле заточується, щоб звернути увагу користувача на ситуацію, що склалася, поки темчопристрою всередині корпусу не стаїть нижче 60 °C («oht» мікіть перестане) і не зазнає натиску одна з кнопок. Якщо ви хочете дізнатися температуру датчика термозахисту, утримуйте кнопку «i» 16 секунд. 

Затримка увімкнення/вимикання

ZUBR MF2 red дає змогу встановити час затримки на увімкнення навантаження після аварії, а також час затримки вимкнення навантаження в разі перевищення допустимих значень струму або потужності.

Від заводу в реле стоїть мінімальна затримка на увімкнення навантаження 3 сек. Залежно від типу під'єднаного обладнання ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 600 сек. Для чутливого до частих вимкнень напруги обладнання, наприклад, холодильників і кондиціонерів, рекомендується встановлювати затримку увімкнення 2-3 хв.

Відповідно до заводських налаштувань затримка відраховується з моменту стабілізації напруги. У параметрах є можливість вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту вимкнення реле та враховує час дії аварійної ситуації, іншими словами протікає швидше.

Для швидкого відновлення напруги у всьому дощові послі авацерійного спрацьовування посприятовування Zubr R16y для холодної техніці, тренувального до тривалості затримання на увімкнення. А в MF2 red здійсніть таку затримку мінімальною.

Журнал аварійних спрацьовувань на 100 значень

Журнал здатний зберігати в енергонезалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напрягання, струм або потужність у разі вимкнення реле або спрацьовування захисту від перегрівання).

Просте встановлення

У ZUBR MF2 red зручне стандартизоване під'єднання вхід-вихід. Є можливість під'єднання без використання нульової клеми. Реле ZUBR MF2 red дуже компактне, займає 2 стандартні модулі в розподільному щиті, обладнаному стандартною DIN-рейкою завширшки 36 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або є ймовірність потрапляння води на пристрій, тоді щиток має відповідати класу захисту IP55 (згідно з ГОСТом 14254).

Додаткові можливості для тоншого настроювання 

1. Час вимкнення у разі провалу напруги

Потрібно тим, чия мережа перевантажена потужним обладнанням або її якість недостатня, і це призводить до частих просаджень напруги, і, як наслідок, частих спрацьовувань реле. У такій ситуації безпосередньо вплинути на обставини неможливо, але можна зменшити кількість вимкнень реле, підібравши час, який реле чекатиме перед вимкненням навантаження. 

Для правильного налаштування часу вимкнення необхідно керуватися даними до обладнання, що захищається.

Налаштований у такий спосіб час діятиме тільки за зниження напруги від 154 до 176 В (коли професійна модель увімкнена) або від 120 до 210 В (коли професійна модель вимкнена). В інших ситуаціях час вимкнення фіксоване (дивіться таблицю вище).

2. Регульований гістеререзис за напругою

У разі, коли реле часто спрацьовує, але можливості розширити межі спрацьовування вже немає, а поточна напруга в мережі близько до виставленої межі та не стабільно є сенс використовувати гісітерізіс як додатковий інструмент для зменшення кількості спрацьовувань. Додавання гістерезису дає змогу оптимізувати кількість спрацьовувань, переконатися, що напруга стала стабільнішою та менш ніж встановлена межа. Оптимальні параметри меж і гістерезису за напругою дають змогу відсіяти нестабільну напругу, близька до встановлених меж.

Логіка роботи роботи реле зі встановленим гістерезисом: після спрацьовування за межею реле напруги увімкне навантаження, коли напруга нормалізується до встановленої межі та ще додатково на величину гістерерізису. 

3. Захист від частих спрацьовувань у разі нестабільної мережі

Обмежує кількість повторних спрацьовувань реле поспіль, щоб усунути згубний вплив їхньої техніки, що захищається. Без такого захисту чутливе до частих спрацьовування обладнання, наприклад, холодильник або кондиціонер, можуть вийти з ладу. У разі досягнення максимальної кількості спрацьовувань поспіль спрацює захист, реле заблокується і навантаження вимкнеться, поки користувач не приверне увагу та не натисне на одну з кнопок реле.

До частих спрацьовуванням реле може призводити:
— Відгоряння нуля в мережі.
— Мережева напруга близько до встановлених меж і не стабільна. У такому разі частоту спрацьовувань реле можуть оптимізувати такі параметри:
а) значення меж спрацьовування реле збільшити відповідно до якості мережі так, щоб захитування обладнання було Proker до них;
б) відрегулювати значення гістерезису за напругою.

Технічні характеристики ZUBR MF2 red

 

Категорія продукції:  Багатофункціональне реле   Струм, А:  63   Способ монтажа:  На Динрейку   Кількість фаз: 1 фаза 220 вольтів   Термозахист: Є   TrueRMS:  Є   Проф. затримка вимкнення:  Є   Нижня межа напруги: 120-210 В   Верхня межа напруги: 220-280 В   Номінальна потужність навантаження: 13 900 ВА   Час вимкнення навантаження у разі зниження напруги:  176-210 В — 10 с, 164-176 В — 0,5 с, нижче 164 В — 0,04 с   Час вимкнення навантаження у разі перевищення напруги: понад 264 В - 0,04 с, 220-264 В - 0,5 с   Основна межа струму: 0,1-63 А   Обмеження активної потужності: 0,1-13,9 кВт   Точність вимірювання сили струму: 45-63 А ± 0,6 А, 10-45 А ±0,1 А, 1-10 А ± 0,2 А, <1 А ± 0,3 А   Номінальний струм навантаження: 63 А (макс. 80 А впродовж 10 хв)   Час затримки увімкнення навантаження: 3-600 с   Час затримки вимкнення навантаження: 0-240 с   Тип реле: Поляризоване   Напруга живлення: 100-420 В   Переріз проводу: не більш ніж 16 мм2   Маса: 0,19 кг ±10 %   Габаритні розміри (Ш х В х Г): 36 x 85 x 66   Кількість комутацій під навантаженням, не менш ніж: 50 000 циклів   Кількість комутацій без навантаження, не менш ніж: 1 000 000 циклів   Ступінь захисту за ГОСТ 14254: IP20   Потужність, ВА: Більше 10000   Комплект постачання: реле, гарантійне свідчення, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка
Технічні характеристики
Кількість фаз1
Номінальний струм63 А
Максимальний струм63 А
Номінальна напруга котушки220 В
Користувацькі характеристики
ЗЗЦМ, Запорізький завод кольорових металівZubr
Тип пристроюМультифункціональне реле
Кількість полюсів2
Кількість модулів2
Робочий струм63А
  • Ціна: 1 712 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner